Jestli se chceš stát mým SB klikni SEM

Červen 2011

Paul Walker Přeje Všechno nejlepší ;-)

30. června 2011 v 16:04 Paul Walker
Paul přeje k narozeninám Dwaynovi Johnsovi super video :D
CAN YOU SEE ME , CAN YOU SEE ME NOW :)


Konečně Davidoff Cool Water

29. června 2011 v 16:40 Paul Walker
Tak konečně je už kopletně celá reklama Davidoff Cool water - je vážně skvělá a Paul je úžasnej ♥

Rychle a zběsile 6 :)

28. června 2011 v 19:58 Paul Walkerhttp://www.motorauthority.com/news/1062353_fast-and-furious-6-to-arrive-in-theaters-in-may-2013 tady na té stránce jsem četla , že rychle a zběsile 6 by mělo být 24.5.2013 , ale je to ještě dlouhá doba takže nevím jestli to je pravda .
Takže si to určitě přečtěte :)

Muj diplomek od myfavourite 65

28. června 2011 v 19:43 Moje Diplomky


Moc děkuji !!!

Projekt Lazar

27. června 2011 v 17:03 Paul Walker
Strhující příběh mladého muže který si užívá života s krásnou milující ženou, roztomilou dcerkou a těší se na povýšení. Vzápětí ho dožene minulost, přichází o práci, nechá se bratrem přemluvit k přepadení při kterém zahyne několik lidí, ocitá se v cele smrti a čeká na popravu smrtící injekcí ... najednou se objeví v malém městečku kdesi v Oregonu s tím, že dostal od Boha druhou šanci. Má nastoupit jako správce v léčebně pro duševně choré a svoji rodinu již nesmí nikdy vidět. Události dostanou rychlý spád, musí bojovat o svůj zdravý rozum, duši a možnost se opět shledat s milovanou rodinou.

JÍZDA DO PEKEL

26. června 2011 v 13:20 Paul Walker
poster

Vše, co řekneš, tě bude pronásledovat. Bude tě děsit všechno, co uvidíš. Vše, co uslyšíš, tě přivede na samý okraj. Jsou letní prázdniny a novopečený student Lewis Thomas se rozhodl s dívkou svých snů Vennou vydat napříč kontinentem. Ale jeho romantické naděje pokazí objížďka, když zastaví svému staršímu bratrovi Fullerovi a ten ho přemluví, aby si udělali krutý žert z osamělého řidiče nákladního auta. Nebezpečný Rusty Nail, kterého nikdy osobně neviděli a znají ho jen z vysílačky, se ale chce smát naposled...a hodlá se mstít.

Dneska TV den

21. června 2011 v 18:06 Paul Walker
Máte rádi Paula Walkera tak se dneska můžete podívat na Zběsilý útěka na Takovou normálního holku :)

Zběsilý Útěk


Lebky

20. června 2011 v 20:01 Paul Walker
Když se Luke McNamara stal členem elitního a tajného vysokoškolského společenství Lebky, byl zpočátku radostí bez sebe. Ale po (údajné) sebevraždě svého nejlepšího přítele začal tušit, že lebky nejsou tak docela košer - a že mu možná jde o život

ObrázkyStill of Joshua Jackson and Paul Walker in The Skulls

Vlajky našich otců

18. června 2011 v 21:15 Paul Walker
Držitel Oscara, režisér Clint Eastwood (Million Dollar Baby, Nesmiřitelní) přichází s dramatem z období 2. světové války Flags of Our Fathers, které s ním spoluprodukuje držitel Oscara Steven Spielberg (Zachraňte vojína Ryana, Schindlerův seznam). Únor 1945. Vítězství v Evropě je na dosah, ale boje v Tichomoří neustále pokračují. Jedna z nejzásadnějších a nejkrvavějších bitev celého konfliktu byla o ostrov Iwo Jima. Dobývání vyvrcholilo scénou, kterou dodnes zachycuje jedna z nejikoničtějších fotografií dějin - pět vojáků námořní pěchoty a námořní poddůstojník vztyčuje na hoře Suribači americkou vlajku. Foto zachycující tuto jedinečnou chvíli, se stalo symbolem vítězství národa, který se utužil v bojích. Tato šestice vojáků je dnes považována za pravé hrdiny. Někteří z nich však zakrátko položili své životy, aniž by jen tušili, že je těchto několik chvil učinilo nesmrtelnými. Ti, kteří přežili, se za hrdiny nepovažovali. Jejich nejniternějším cílem bylo, stát v jedné řadě s ostatními bojovníky, jimž se fanfár či slávy nedostalo. Kniha Flags of Our Fathers vzešla z per Jamese Bradelyho a Rona Powerse, kteří zaznamenávají historii bitvy o Iwo Jimu a popisují osudy šestice vojáků a některých jejich bratrů z roty Easy Company. Bradleyho otec, John "Doc" Bradley, je jedním ze šestice vojáků zachycených na fotografii, ale sám autor knihy až do otcovy smrti v roce 1994 neznal plné pozadí jeho válečné zkušenosti…
Paul Walker tam nehraje hlavní roli , ale je tam celkem často :) ,bohužel na konci fimu Paul zemře :( . Takže mi je ho líto . Film je docela dobrý , ale smutný . :(

Obrázky
New video Davidoff cool water

16. června 2011 v 17:58 Paul Walker


Další skvělé video o této reklamě Paul je tam jako vždy úplně úžsnej takže určitě se na to video mrkněte .
Pro Karinga a a KAtka

15. června 2011 v 17:43 Diplomky pro vás

Pro Miu

PRO KAtku
Varsity Blues

13. června 2011 v 15:35 Paul Walker
Jonathan "Mox" Moxon (James Van Der Beek) je akademicky nadaný hráč týmu West Canaan. Přes svou relativní popularitu ve škole se snadno spřátelí s ostatními hráči a taky s inteligentní módní přítelkyní Jules Harbor (Amy Smart). Přesto všechno je Mox se svým životem nespokojen. Chce odejít z Texasu do školy na Brown University, nemá rád svého fotbalem posedlého otce a děsí ho představa hrát fotbal pod legendárním trenérem Budem Kilmerem (Jon Voight). Kilmer totiž musí za každou cenu všechno vyhrát. Jeho bezohledná filozofie si nakonec vybírá svou daň na nadějném Lancu Harborovi (Paul Walker), Moxově nejlepším příteli. A právě od Moxe se čeká, že svého přítele v týmu Coyotes nahradí
Kromě Paula tam taky hraje Scott Cann (DO HLUBINY jako Bryce ) a Paul se tam ukáže jako skvělý hráč amerického fotbalu . Ten film jsem česky nenašla jenom anglicky , ale to hlavní jsem pochytila dobře takže se na ten film určitě podívejte :)

PRO FANYNKY PAULA

13. června 2011 v 15:03 Paul Walker
Ahoj pro všechny fanynky Paula mám dobrou zprávu dneska dávají na nova cinema s ním film PROUD ČASU .TAK SE Dívejte
¨

Terminátor s PAulem

9. června 2011 v 16:18 Paul Walker
terminator5 300x193 Terminátor 5 s Paulem Walkerem?Vypadá to, že by se Arnold Schwarzenegger mohl vrátit k roli Terminátora v pátém pokračování úspěšné série. Společnost Annapurna Productions získala smlouvu na další dvě pokračování o terminátorech. Dokonce se proslýchá, že by se v pátém díle mohl objevit i Paul Walker. Režírovat by měl Justin Lin. Nic konkrétního se však zatím neví a je třeba brát tyto informace s jistou rezervou. Nic není ve výrobě a ani není nic podepsáno. Na to, zda se tedy fanoušci skutečně dočkají dalšího pokračování s Arnoldem si ještě budeme muset počkat.

Zdroj: Comingsoon

Bleskovka 0.3

7. června 2011 v 22:04 Soutěže
1.Ahoj
2.Tvůj blog?
3.Jaká je tvoje přezdívka?
4.Líbí se ti můj blog?
5.Napiš něco o Paulovi Walkerovi viz. dessing!
6.Co chceš na diplomek, nebo na avatárek?
7.Tak ahoj a doufám, že se umístíš mezi prvními!(beru první 4)

Davidoff Cool Water

6. června 2011 v 20:51 Paul Walker
http://www.facebook.com/video/video.php?v=176276062431343 Další upoutavka na cool watrer :) , ale je jeno na facebooku :)