Jestli se chceš stát mým SB klikni SEM

Květen 2011

Foto měsíce ČERVEN

31. května 2011 v 20:17 Foto měsíce
Takže foto na Červen vyhrála fotka č. 1 je fakt krásná
Foto měsíce na Červen Tak která fotka je nejlepší ?
Nejlepší je 1.fotka80% (4)
2.fotka je nejlepší0% (0)
nejlepší je prostě 3.fotka0% (0)
4. se mi líbí nejvíc20% (1)


Městečko Pleasantville (1998)

30. května 2011 v 18:50 Paul Walker
Další fim s Paulem Walker , který se mi velmi líbíl :), sie tam PAul nehraje hlavní roli , ale je tam úžasnej.
Jedním z oblíbených programů televizní stanice Time je starý černobílý sitcom z idylického života jednoho amerického městečka padesátých let. Jedním z jeho nadšených fandů je středoškolák David, který zná celý seriál téměř zpaměti. Když jeho matka odjede s novým přítelem a on zůstane doma sám se svou stejně starou sestrou Jennifer, samozřejmě se s ní pohádá o to, na co se budou dívat v televizi. Při hádce rozbijí dálkové ovládání, bez něhož je televize neovladatelná. Objeví se starý opravář a nabídne Davidovi zvláštní ovladač, o který se vzápětí strhne další hádka. Během ní David s Jennifer stisknou tlačítko a rázem se ocitnou přímo v černobílém světě Davidova oblíbeného seriálu Pleasantville jako Bud a Mary Sue, děti manželů Parkerových, kteří patří k hlavním postavám seriálu. Zatímco David se velmi rychle orientuje v místě i čase, přesněji řečeno, epizodě seriálu, která se právě kolem nich odehrává, Mary Sue nehodlá dodržovat pravidla a rozhodne se sbalit pohledného kapitána místního basketbalového mužstva Skipa ( Paul Walker ). To má ovšem pro seriál nečekané následky. Když totiž Jennifer alias Mary Sue Skipovi místo nevinného držení za ruce předvede skutečný sex, mnohé se změní. Basketbalové mužstvo, které nikdy neprohrálo (každý jejich hod skončil v koši), se po Skipově vyprávění nedokáže soustředit na hru a v černobílém světě se objeví něco zcela nevídaného. Rudá růže. Jennifer zjistí, že v Pleasantvillských knihách jsou jen prázdné stránky a když se ostatní udiveně ptají, co by v nich jako mělo být, začne jim Jennifer vyprávět příběhy, tak jak si je matně pamatuje ze školy. A dějí se další zázraky. S jejím vyprávěním se v jednotlivých knihách objevuje text. Objeví se také další důsledky, které si nikdo nedokáže vysvětlit a proto jsou považovány za nemoc, během které se na pokožce šíří barvy. Objevují se další nenápadné změny. Ve výloze prodejny s nábytkem šokuje obyvatele městečka manželská dvojpostel, Bill Johnson, majitel bistra, kde David alias Bud pomáhá, už nechce dělat stále stejné hamburgery a okouzlen knihou o výtvarném umění, kterou mu přinesl David, se pustí do malování, Jennifer si promluví s matkou o sexu, který je pro paní Parkerovou věcí zcela neznámou, a objeví se další barevné věci. Starosta a jeho věrní soudí, že s podivnými změnami je třeba rychle něco udělat a rozhodnou se zakročit. Všechny podniky ve městě jsou opatřeny nápisy "jen pro černobílé", bandy černobílých výtržníků napadají barevné lidi, je zakázán rokenrol a všechny barvy kromě černé, bílé a všech odstínů šedé. David se však rozhodne proti bojovníkům za staré pořádky postavit.

Fast Five (Rychle a Zběsile 5)

29. května 2011 v 13:12 Paul Walker

Takže konečně napíšu recenzi o Rychle a zběsile 5!
Byla jsem na tomhle filmu 17.5. , ale neměla jsem čas kdy to napsat tak to napíšu teď.
Kino bylo celé plné a já s mými kamarádkami jsme se velmi bavili.
Paul Walker a Vin Diesel jsou opět spulu a k tomu nám přibydou nějaký herci z předchozích dílů .
Podle mě je to (zatím) ten nejlepší díl ! Jediné co mohu vytknout je že tam nebylo moc závodů jako z předchozích dílů , ale stejnak jsem se dobře bavila.
Samozřejmě , že nechybí ani super hlášky jako třeba když Brian přijede s modrým autem a Roman řekne ? Auto taťky Šmouly :D Nakonec filmu se tam objeví hodně velké překvapení a rekce lidí v kině bylo jenom slovy ; Ty vole " :D :D tak to jem nečekal ! Jak zkončil fim tak jsme se šli zeptat jestli by nám nedali alepoň jedem plakát z filmu a nakonec mám doma 3 takže už visí na zdi !
Takže kdo nebyl v kině radím alespoň stahnout stojjí ta za to !

Rychle a zběsile 2 bloopers

28. května 2011 v 17:23 Paul Walker

:D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D


Muži s nejkrásnějšímí těly na světě !

25. května 2011 v 18:20 Paul Walker
Paul Walker♥♥♥
Kellan Lutz
Taylor Lutner
Zdroj :http://www.super.cz/1783-tohle-jsou-muzi-s-nejkrasnejsimi-tely-na-svete-co-na-ne-rikate.html (pro případ kdybyste chtěly vidět další)

Fast Five- oficialní stránka :) ♥♥♥

24. května 2011 v 19:45 Paul Walker

http://www.fastfivemovie.com/ je oficialní stránka k filmu Rychle a zběsile 5 a je uplně suprová (tapety ,informace ,obrázky,videa) - Takže kdo tu stránku nevíděl určitě se tam mrkněte ju ???


Paul - video pro fanoušky

23. května 2011 v 17:34 Paul Walker
Pro fanoušky od Paula když byl v Chile

Paul Walker - Davidoff cool water

23. května 2011 v 17:04 Paul Walker

Tady je stránka o té reklamě na parfém co Paul natočil jsou tam fotky , články a pár videii tak sem rkněte dole pod obrázkem !Nová rubrika - Foto měsíce

22. května 2011 v 20:36 Foto měsíce
Ahoj založila jsem novou rubriku foto měsíce tak hlasujte tato fotka bude na měsíc ČERVEN.
1. Fotka


2.Fotka

3.fotka


Foto 4

Rychlí a zběsilí bloopers

22. května 2011 v 19:49 Paul Walker


Super video k zasmání :) Paul Walker je tam skvělej a i ostatní :D :D :DNové SB - Jane

21. května 2011 v 19:40 SB
Ahoj tak mám zase new Sb - Jane http://p-walker.blog.cz/ Má uplně skvělý blog o Paulovi Walkerovi
a tady máš o demě diplomek :)

Paul - nová upoutávka na parfém ♥

14. května 2011 v 21:41 Paul Walker
Tady je další upoutávka na voňavku ☻♥♥

Fotky Z Réklamy na Cool Water

13. května 2011 v 15:28 Paul Walker
Prostě je úžasnej !!!!!♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

:( :( Bohužel

4. května 2011 v 13:05
Ahoj lidičky budeme se v sobotu asi stěhovat a tak nevím kdy budeme mít nově zařízenej internet .Proto bych chtěla poprosit SBéčka , aby mě nevymazávali .Takže nevím kdy ho budeme mít , ale až ho budeme mít tak sem hned napíšu a zas se blogu budu věnovat JU? Tak díky za pochopení :(